{**}

Autofolie

Jedny z nejkvalitnějších autofólií instalujeme na automobily profesionálně, bez demontáže skel i čalounění.
Autofólie výrazně snižují teplotu uvnitř vozu v letních měsících. Chrání před volným rozptýlením střepů ve voze. Prodlužují životnost vybavení vozu a zpříjemňují jízdu Vám i Vašim dětem. Zadržují 99% UV záření. Autofólie mají dlouholetou životnost.

Dotazy na volné termíny:

Jana - 602 183 704

Aneta - 602262915    

Nemáte čas?   Po domluvě Vaše auto vyzvedneme i vrátíme.

Okenní autofólie udrží vás, vaše cestující a Vaše auto svěží za jakéhokoliv počasí, při kterékoliv situaci

Vaše děti jsou chráněny před horkem a oslněním. Ušetříte energii a peníze omezením provozu klimatizace. Budete mít auto, které vypadá žhavě zvenku a zůstane chladné uvnitř.

Okenní autofólie umocňují vaše prožitky - zrovna tak vzhled vašeho vozu

Řízení vašeho auta je vzrušující zážitek. Řízení v naprostém soukromí prohlubuje tento zážitek. Existují však také praktické důvody - tónování vašich oken chrání před zvědavými pohledy a také vaši cestující a cennosti budou ve větším bezpečí.

Zvyšte zabezpečení vaší rodiny

Nevypadají jen dobře. Ani jen neodrazují zloděje. Okenní autofólie zvyšují bezpečí Vás a Vašich cestujících i v případě nehody. Naše fólie drží sklo na místě a zabraňují střepům letícího skla, aby nezpůsobily zranění.

Vaše auto bude vypadat lépe - mnohem déle

Ať si vyberete světle, středně nebo tmavě zabarvené Okenní Autofólie - Vaše auto bude vypadat senzačně. Vaše auto bude vypadat senzačně déle, protože společně se schopností odrážet sluneční teplo, odrážejí všechny naše fólie 99% škodlivých UV paprsků. Ochráníte tak interiér vozu před možným vyblednutím. Fólie jsou také velice odolné, disponují ochrannou vrstvou proti poškrábání a lepidlo bránící vzniku bublin a případnému loupání.

Chraňte Vaše děti před zraněním a škodlivými UV paprsky

Pokožka Vašich dětí je velmi citlivá a potřebuje speciální ochranu. Sluneční světlo procházející okny vašeho auta nezpůsobuje dítěti jen pocit horka a nepohodlí, ale také obsahuje nebezpečné UV záření, které může způsobit v průběhu života rakovinu kůže. Okenní autofólie mají dvě naprosto klíčové výhody. Redukují teplo a oslnění - tím poskytují Vašemu dítěti více pohodlí.

Všichni si s úlevou můžeme oddechnout, když zajistíme, že naše děti sedí pohodlně se zapnutými bezpečnostními pásy. Ale letící sklo může být v případě nehody velice nebezpečné a naši malí cestující se mohou stát sedícími cíly.  Okenní autofólie mohou ochránit před vážnými zraněními tím, že drží sklo pohromadě, aby cestující nezranily.

Okenní autofólie redukují tři hlavní příčiny blednutí. Těmi jsou škodlivé UV paprsky (podílí se přibližně 40%) viditelné světlo (přibližně 25%) a teplo (přibližně 25%). Naše fólie mohou prodloužit životnost vašeho vybavení dvakrát až pětkrát - záleží na konkrétní fólii.

Tónování oken zvyšuje hodnotu vašeho vozu

 

Pro poskytování co nejlepších služeb našim zákazníkům používáme cookies.